Szybki kontakt

795 047 067 Masz pytania? zadzwoń

Hipnoterapia

Czym jest hipnoterapia?
Hipnoterapia bywa stosowana jako samodzielny środek terapeutyczny lub element dodatkowej psychoterapii w leczeniu uzależnień. Hipnoza jest również stosowana w leczeniu: zaburzeń odżywiania, rozwiązywania problemów emocjonalnych, problemów behawioralnych. Jest także stosowana w celu zwiększania efektywności działania w różnych obszarach ludzkiej aktywności. Należy pamiętać, że wiele problemów, z którymi boryka się człowiek, znajduje się na poziomie podświadomości. To właśnie hipnoza umożliwia dostanie się na ten poziom i przeprowadzić niezbędne zmiany. Jednym z wielu przykładów tego, co może przeszkadzać człowiekowi, jest prosty nawyk obgryzania paznokci. Próby powstrzymania tego zachowania, tylko na poziomie świadomym - za sprawą siły woli, najczęściej dają bardzo słabe i krótkotrwałe rezultaty. Przyczyna braku pożądanych efektów jest prosta - nawyk bowiem powstał w podświadomości i tylko tam można dokonać zmiany. Trzeba wiedzieć, że każda inna próba działania świadomego nie przyniosie skutku, ponieważ mechanizm problemu nie znajduje się w świadomości.
Hipnoza jest idealna do komunikowania się i interweniowania na poziomie nieświadomym. Dzięki hipnozie, która przynosi dobre rezultaty, można usunąć problem i jego przyczyny, poza swiadomością umysłu. Hipnoza pozwala osiągnąć zamierzony cel szybciej i łatwiej, niż na przykład siłą woli.


Nasza firma proponuje Państwu wielowymiarową pomoc w  rozwiązywaniu wielu problemów, zwłaszcza takich, jak: nerwica, lęki, depresja, alkoholizm, fobie, otyłość, nadwaga, rzucenie palenia, pomoc w sytuacjach kryzysowych, redukcja stresu i napięć, coaching, terapia w domu, problemy seksualne przyspieszanie uczenia się. Jesteśmy w stanie także pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej czy społecznej. Wspomagamy również zdolności i kompetencje wielu osób w celu przyspieszenia tempa rozwoju a także podniesienia kwalifikacji, które pomogą w osiągnięciu licznych sukcesów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
 
Żyjemy w czasach, w których coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych rozwiązań w przypadku pojawiających się problemów, takich jak: depresja, nerwice czy alkoholizm. To zjawisko staje się coraz bardziej powszechne. Instytut NLP prowadzi: leczenie nerwicy, depresji, zaburzeń odżywiania a także uzależnień (zwłaszcza alkoholizmu). Możemy pochwalić się dużą skutecznością - pomogliśmy już wielu pacjentów. Gdy wszystkie inne możliwości zawodzą, gdy lekarstwa zostawiają efekty uboczne, należy sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń. Hipnoza stwarza wiele odkrywczych możliwości, pozwalając tym samym w pełni wykorzystać ogromną energię umysłu. Jest to metoda, dzięki której można dotrzeć do głębszych poziomów umysłu i pomnożyć możliwości człowieka w jego osobistym i zawodowym rozwoju. Dzięki hipnozie terapeutycznej, czyli efektywna hipnoterapii, którą prowadzą hipnoterapeuci, jesteśmy w stanie pomóc wielu ludziom uwolnić się od najpoważniejszych problemów. Nasi specjaliści doskonale znają zjawisko hipnozy i potrafią je wykorzystać w praktyce dla dobra pacjenta.

Współpracują z nami doświadczeni specjaliści, którzy, oprócz hipnozy, wykorzystują również inne metody. W Instytucie nie tylko dbamy o najwyższe standardy pracy, ale także konsekwentnie upowszechniamy wiedzę o hipnoterapii .
1 sesja hipnoterapii, czyli spotkanie trwające 2 godz.,to 400zł.