Szybki kontakt

795 047 067 Masz pytania? zadzwoń

Coaching

Jak myślisz, co łączy ze sobą: Adama Małysza, Marka Kondrata, Otylię Jędrzejczak, Jana Kulczyk i Roberta Korzeniowskiego? Kiedy myślisz, że osoba coacha, z którym dana osoba regularnie współpracuje, to masz rację. Jak dowiodły badania przeprowadzone przez amerykańskich uczonych z University of California, posiadanie prywatnego coacha sprawiło, że ludzie osiągneli sukces dużo szybciej i łatwiej. W ponad 90% udowodniono, że jest wręcz konieczne, aby ktoś pomógł Ci zbudować nowe sposoby myślenia i działania, które prowadzą do tego, że zrozumiesz, czym jest dla Ciebie sukces i osiągniesz go.

Kim jest coach - trener?
Jest on osobą, która pomaga, w jak najszybszy i najbardziej harmonijny sposób, przejść z punktu, w którym w tym momencie się znajdujesz, do punktu docelowego.Teraz i Ty masz możliwość posiadania własnego coacha, który pomoże Tobie w takich sferach życia, jak:

  • zdrowie,
  • rozwój osobisty,
  • praca,
  • finanse,
  • relacje międzyludzkie.
Zapamiętaj słowa, które wypowiedział B. Tracy: "Wolność jest ograniczona opcjami do wyboru, jeśli nie masz opcji wolność nie istnieje".
 
Zamów coaching z Tomaszem
Tomasz, który jest certyfikowanym Trenerem NLP i hipnoterapeutą, prowadzi szkolenia z zakresu prezentacji skutecznej komunikacji oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Tomasz jest jednym z tychcoachów, który potrafi wyjaśnić i, co najważniejsze, zaprezentować zagadnienia dotyczące NLP w praktyce. Jest ponadto osobą, która pomaga ludziom w rozwiązaniu trapiących ich problemów i znajdowaniu rozwiązań (niezależnie od tego, czy jesteś młodym studentem, czy  doświadczonym menedżerem). Uczestnicząc w wielu szkoleniach, Tomasz za każdym razem w coraz większym stopniu zgłębia swą wiedzę z zakresu NLP i hipnozy, a w szczególności hipnoterapii. Ma on już za sobą wiele godzin i lat spędzonych na szkoleniach. Co ciekawe, nadal bierze on udział w licznych warsztatach i seminariach prowadzonych na całym świecie przez osoby, które są uważane za autorytety w swoich dziedzinach.

Zdajemy sobie w pełni sprawę, że jesteś niepowtarzalną osobą, dlatego oferujemy Tobie swoją wiedzę i umiejętności indywidualnie - wszystko, co robimy, przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Ciebie. Jeśli masz już określone potrzeby, które chcesz osiągnąć, my sprawiamy, że osiągniesz znacznie więcej, niż mogłeś sobie wyobrazić .

Ile kosztuje coaching?

 
Spotkanie
Kiedy chcesz poznać Tomasza osobiście, aby dowiedzieć się więcej o formie pracy i rozwiać ewentualne wątpliwości, zapraszamy Cię na spotkanie wstępne.
1 godzina spotkania = 100 ZŁ + 23% VAT

E-coach
Kiedy droga e-mail jest najbardziej komfortową dla Ciebie formą komunikacji, aby uzyskać oczekiwane rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy, zapraszamy Cię do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.
1 e-mail = 100 zł + 23% VAT

Tele-coach
Kiedy chcesz uzyskać odpowiedź w ważnej dla Ciebie sprawie przez telefon, zapraszamy Cię do kontaktu za pośrednictwem podanego na naszej stronie numeru telefonu.
1 godzina rozmowy = 150 ZŁ + 23% VAT

Sesja coaching'owa
Kiedy chcesz spotkać się z Tomaszem osobiście na indywidualne spotkanie, aby znaleźć rozwiązania w ważnych dla Ciebie sprawach lub nauczyć się określonych umiejętności, zapraszamy Cię na sesję.
1 sesja, trwająca od 1- 2 godzin = 370 ZŁ + 23% vat
 Płacąc z góry za 10 sesji, zamiast
3700 ZŁ, zapłacicz tylko 2900zł


Jeśli jesteś zainteresowany jedną z powyższych opcji lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje, napisz do nas na adres mailowy: biuro@inlp.pl oraz podaj dane kontaktowe.